Půjčovna motokár v kryté hale Bruntálského autodromu, 19 km od Rýmařova. Celková délka trati je 300 m, mezi třinácti zatáčkami jsou technické a rychlé pasáže, maximální rychlost se blíží 70 km/hod. Dráha je svým řešením jediná v Evropě (mimoúrovňové křížení, klopená zatáčka, tunel). Čas je měřen s přesností jedné tisíciny sekundy. Každý pilot si může během jízdy svůj čas kontrolovat na digitální obrazovce umístěné nad tratí, po skončení jízd obdrží výsledkovou listinu.
  Příjemné posezení nabízí bar Ferrari. Možnost pořádání firemních akcí, večírků, rautů, svateb. K dispozici video projekce.Simulátor Formule 1.

  Ve vzdálenosti 59 km směrem od Rýmařova, v Petříkově, části obce Ostružná se nachází letní bobová dráha, která svou jedinečností patří mezi nejzajímavější turisticko-sportovní atrakce v Jeseníkách.
  Jednokolejnicová aluminiové dráha o délce 800 m s převýšením 100 m s 15 zatáčkami a třemi terénními zlomy jízdy umožňuje jízdu ve speciálně navržených bobech pro jednu nebo dvě osoby. Boby opatřené brzdou umožňují každému zvolit optimální rychlost a styl jízdy, maximální rychlost 45 km/h.

  Poznáte a připomenete si význam venkova a chovu hospodářských zvířat pro krajinu a člověka. V Nedělní škole řemesel se můžete naučit spřádat vlnu na kolovratu, tkát na stavu, péci chléb v opravdové zděné peci, vyrobit z mléka sýr či tvaroh. Uplést košík (pořád je vám to málo)? Nakouknete na celou nabídku kurzů řemesel. Nedělní škola funguje každý den aneb od neděle do neděle.

  Návštěva nejvyšší hory Moravy Praděd již nemusí být pouze pěší záležitostí. Sjeďte dolů na koloběžce.                                           
  V rámci motta nahoru pěšky, dolů na kolobce, je pro vás připravena možnost zapůjčení horské koloběžky značky Woox. Vyšlápněte si na Praděd a zpět k Ovčárně využijte této zajímavé služby.
  Čeká na vás sjezd 3,2 km malebným prostředním CHKO Jeseníky. Přijďte vyzkoušet skvělý zážitek.

  Rýmařovsko