Vila se nachází v podhůří Jeseníků v lázeňské obci. Rodinný penzion disponuje 11-ti pokoji hotelového typu s celoročním provozem. Villa je ideálním místem pro strávení klidné dovolené, uspořádání soukromé nebo firemní akce. Villa má vlastní parkoviště obklopenou zahradou.

    Leží v obci Ludvíkov. Bylo vybudováno v budově bývalé školy. Obec Ludvíkov naleznete mezi Vrbnem pod Pradědem a lázněmi Karlova Studánka. Celá obec spadá do Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Vznik osady se datuje od roku 1672. Obec Ludvíkov začala vznikat v hustě zalesněném údolí budováním slévaren a hutí. Zakladatelem vsi je označován velmistr řádu Franc Ludwig, hrabě Falcký. Při kompletní rekonstrukci byla snaha o zachování všech původních dřevěných podlah, kazetových dveří, klenbových stropů na chodbách a schodišti. V části sklepa je vybudována vinárnička pro hosty.

    Je klasickou jesenickou stavbou z roku 1928. Po citlivé rekonstrukci poskytuje hostům ubytování ve dvou na sobě nezávislých bytech. V každém bytě najdete 2 ložnice, společenskou místnost s vybaveným kuchyňským koutem pro vaření a kompletní sociální zařízení, interiéry z masivu a krbová kamna.