fotbalObec Stará Ves spolu s TJ Sokol Stará Ves vás zve na přátelské utkání TJ Sokol Stará Ves proti KFI ČR (bývalí reprezentanti ČR), 25. července 2020 v 17 hodin. 10:00 - turnaj starých pánů, 17:00 - TJ Sokol - KF ČR, 18:30 - zábava - hraje skupina GAMA. Těšit se můžete i na bohaté občerstvení, soutěže pro děti i skákací hrad. Vstup zdarma. 

  TechnotrasaDne 25. července 2020 od 14-18 hod. Vás v rámci Technotrasy Kosárna Karlovice zve na zajímavý program pro děti i dospělé. Čeká Vás zatloukání hřebíků, řezání pilou, hod podkovou, klepání kosy a pletení košíků z pedigu. Můžete se také těšit na ochutnávky krajových specialit.

  detsky denDne 11. července 2020 od 14 hod. pořádá komise kultury a sportu města Břidličná ve spolupráci s JSDH Břidličná a Myslivci firmy Zemspol s. r. o. Břidličná Prázdninový dětský den. Od 14 hod. jsou na fotbalovém hřišti v Břidličné připraveny soutěže, od 16 hod. Bublinkování s Klaunkou, dále soutěž s myslivci O zlatou srnčí trofej, ukázky hoasičské techniky a pěna pro všechny. Dále skákací hrad a střelba na terč, opékání špekáčků s rodiči (špekáčky k dispozici) a nebude chybět diskotéka. Těšíme se na Vaši účast.

  Indiana JonesVe dnech 31. července - 2. srpna 2020 jste srdečně zváni na 23. ročník Velké ceny Indiana v areálu Kempu Indiana v Janovicích u Rýmařova. Můžete se těšit na ovládání dlouhého biče, hod nožem a tomahawkem, dále na otevřenou westernovou show, proběhne juniorská cena Franka Elstnera. V pátek přivítáme soutěžící a návštěvníky, proběhne registrace, tréninky, workshop. Večer posedíme u kytary a ohně a ve 22 hod. Vás bude bavit ohňová show skupiny Akáda - Meče Blesky. Hlavní část je v sobotu od 9 hod., kdy bude registrace a prezentace soutěžících, v 10 hod. zahájení soutěží, v 16 hod. otevřená westernová show, v 18 hod. ukončení soutěží, v 19 hod. slavnostní vyhlášení a předání hodnotných cen v amfiteátru La Skála. V 21 hod. Vás čeká ohňová show a v 22 hod. zapálení táboráku, posezení u kytary a zábava DJ na tanečním parketu. V neděli se rozloučíme s účastníky a hosty.

  g278 1 111Ve dnech 25. - 26. července 2020 od 9-18 hod. Vás zveme na hrad Sovinec na Dobývání hradu Sovinec. Vrátíte se do doby v temné době války Třicetileté. Bude účinkovat elitní mušketýrský regiment Corporal, předvedou se famózní šermíři z Divadla bez střechy a šermířské společnosti Grál a Bengare, dále jsou připraveny šermířské pohádky skupiny šermu Allegros a loutkové pohádky - prohlídky hradem, ukázky řemesel v obléhaném hradě či sokolnické ukázky výcviku dravých ptáků. Občerstvení zajištěno. Více info na www.hradsovinec.cz nebo tel. 725 577 726.

  Strana 1 z 11

  Rýmařovsko