sportovni hristeMultifunkční (tenisové) hřiště u Edrovického rybníka bude nyní volně přístupné. Nebude potřeba zapůjčení klíčů v informačním centru, které je v současné době pro veřejnost zavřeno. Někteří obyvatelé již mají vytvořenou rezervaci hřiště v určité hodiny, tedy mají přednost před nezarezervovanými. Rozpis rezervací najdete na www.inforymarov.cz/sportovniarealy Případné další rezervace můžete telefonicky hlásit na č. 554 212 381 – Informační centrum Rýmařov, PO-PÁ od 7:00 do 14:30 hod. Svátky ZAVŘENO. Takže buďte ohleduplní a snažte se vždy domluvit. Na hřiště je povolen vstup maximálního počtu 4 osob. Úklid hřiště zabezpečují Městské služby Rýmařov, ale s ohledem na to, že nyní řeší předně úklid veřejných komunikací, nejsou schopni zařídit úklid těchto sportovišť. Takže buď si prozatím uklidíte prostor sami, nebo vyčkáte. Samozřejmě dbejte na dodržování pravidel dle usnesení vlády o mimořádném opatření https://rymarov.cz/images/2020/Informace_ostatni/Korona/MO_MZCR_2020-04-06_sporty.pdf

  Buďte ohleduplní. Děkujeme za vstřícnost.

  sportovni hristeVláda povolila veřejné sportování, ale za určitých podmínek - čtěte v textu https://rymarov.cz/1727-vlada-povolila-zmirnila-krizova-opatreni-souvisejici-se-sportem?fbclid=IwAR37zmLqsGvsxT1qiTonLZt-_VFIjQw-toWWGxvO8diXuT75BUAdtqzvf6g. S ohledem na to, že městské služby nyní řeší hlavně úklid veřejných komunikací, nejsou schopni zařídit úklid sportovišť. Takže buď vyčkáte, nebo si prozatím uklidíte prostor sami. Buďme ohleduplní. Děkujeme za vstřícnost.

  Icko

  V rámci projektu budou realizovány: Infocedule – turistická mapa s vyznačenými turistickými trasami a zajímavostmi u nás a v blízkém okolí, propagační tiskoviny -  dobrodružného poznávacího výletu na území našeho města a okolí, trhací letní a zimní mapy se zajímavostmi Rýmařovska, a také přehled ski areálů a jejich informacemi pro vás, propagační předměty – igelitové tašky, poznámkové bločky, 3D pohledy Rýmařov aj., připravují se také nové webové stránky IC. Na tomto projektu nyní pracujeme a těšíme se, až vám nové materiály a služby budeme moci nabídnout.

  LOGA

  MD rymarovSHIRLEY VALENTINE 2020

  Městské divadlo v Rýmařově oznamuje, že náhradní termín představení se Simonou Stašovou SHIRLEY VALENTINE byl stanoven na 6. červen 2020 od 19.00 hod. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

  Strana 1 z 6

  Rýmařovsko