Při tvorbě a správě těchto stránek byla a je zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly všechny zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), WCAG 1.0 v úrovni AA a Pravidel tvorby přístupného webu připravené pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

  Web je vytvořen podle specifikace XHTML 1.0 Transitional a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah je oddělen od stylu pomocí CSS, díky tomu je možné web prezentovat na dalších výstupních zařízeních.

  Ve formátu PDF nabízíme některé dokumenty a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..
  V některých případech je dokument zveřejněn v některém z formátů rodiny aplikací Microsoft Office. Toto jsou především dokumenty s příponou DOCX, XLSX, nebo PPTX.  Pro všechny tyto formáty je potřeba mít nainstalovaný kancelářský balík společnosti Microsoft, případně si můžete zdarma stáhnout kancelářský balík Open Office.

  V případě problémů s přístupností obsahu či funkcionality webu kontaktujte prosím správce webu na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

  Aktuality

  • Beseda a autogramiáda s tramvajačkou

   S nejslavnější českou tramvajačkou, hvězdou internetu a chatařkou ze Sovince se můžete setkat na besedě a autogramiádě, která se uskuteční v sobotu 9. 3. 2024 v 17:00 hodin v Kulturním domě v Jiříkově. Občerstvení bude zajištěno a vstupné je dobrovolné.

    
  • Kino SVČ Rýmařov na měsíc březen 2024

   Program kina SVČ Rýmařov na měsíc březen 2024 najdete zde: https://www.kinorymarov.cz

    
  • Provozní doba Vyhlídkové věže Nová Ves

   V březnu a v dubnu 2024 bude Vyhlídková věž v Nové Vsi otevřena jen po telefonické domluvě, minimálně den předem. Provozovatel: Obec Dolní Moravice, odp. osoba PhDr. Jitka Vaculová, tel.: 604 712 992

    
  • Velikonoční jarmark v Dolní Moravici

   ZŠ a MŠ v Dolní Moravici vás zve na "Velikonoční jarmark" 26. 3. 2024 od 14:30 do 17:00 hodin. Přijďte nás navštívit do sálu Obecního úřadu Dolní Moravice. Můžete se těšit na výrobky dětí ze ZŠ a MŠ, ukázku lidových tradic, na dětské dílničky a vynikající občerstvení. 

    
  • Výstava - Lubomír / Adam Dostálovi

   Městská knihovna Rýmařov - Galerie Čítárna vás zve na výstavu Lubomíra a Adama Dostála, která se uskuteční v době od 23. 1. do 30. 4. 2024.

  anketa_120x120