hasičiSbor dobrovolných hasičů Rýmařov Vás zve na 50. ročník "Memoriálu Jana Suka" 29. července 2017 do zahrady Hedvy. Vstupné (od 17 hodin): děti zdarma, dospělí 50,- Kč. Začátek hasičské soutěže v 10 hodin, v 18 hodin taneční večer. Hraje kapela Deon. Po celý den budou také probíhat zábavné hry pro děti. 

  sovinec 115. a 16. července 2017 od 9:10 do 18:00 hodin se můžete těšit na akci "Na přákaz císaře" na hradě Sovinci. Čeká vás velkolepý rytířský turnaj, středověká bitva (nefalšované souboje na palcáty, sekery i meče), pro nejmenší Loutkové divadlo Kozlík.

  kola 1S horkou turistickou novinkou pro letošní letní sezonu přichází Euroregion Praděd se svými partnery a členy Regionálního fóra cestovního ruchu. Ve spolupráci s webovým portálem Jescyklo.cz vytvořili síť cyklotras a okruhů vhodných pro seniory, rodiny s dětmi a méně zdatnými cyklisty. Vytyčené trasy jsou totiž vhodné pro jízdu na elektrokolech. Celý článek zde.

  divadlo11Pradivadlo uvádí divadelní představení "Světáci" skoro hudební komedie o neztracené iluzi. Premiéra se uskuteční v sobotu 1. července 2017 v amfiteátru La Skála ve 20 hodin. Vstupné: 100,- Kč

  hudba 227. - 8. července 2017 od 16 hodin se můžete těšit na tradiční rýmařovský festiváloš "Prestigefest" v Kavárně DJ Stanley Club 13. Vstup bude zdarma, kdo chce nutně platit, může! Otravovat kraválem budou: Agarat, Griff, Silent shadows, Key features, Meclopín band, Sibérija, Social party, Ladiborda Dandadada, Demage, Omega styl. Změna programu vyhrazena.

  Strana 1 z 6

  Rýmařovsko