Koonda Holaa feat. Willie Waldman

    jazz 1Dne 17. 5. 2022 v 19 hod. vás opět zveme na džezík. Vystoupí Koonda Holaa feat. Willie Waldman na své Europe tour - may 2022. Vstup je zezadu z parku na rampě a vstupné 200 Kč. Více info na www.jazzclub.svcrymarov.cz 

    Americký trumpetista Willie Waldman začal svoji kariéru v Memphis State university Tennessee, kde si ho vzal pod křídla Herman Green, saxophonista B.B. Kinga a hráč v Lionel Hampton Orchestra. V Memphisu spolu hráli v kapele Free World. Radikální změnou prošla jeho kariéra poté, co se přestěhoval do Los Angeles, kde začal pracovat jako asistent v Death Row Records a od té doby spolupracoval se spoustou známých hudebníků jako např. Snoop Dogg, Tupac Shakur, Wu-Tang Clan, Nate Dogg, TLC, Coolio, MC Hammer, Perry Farrell, Joe Satriani a další.

    Koonda Holaa je český kytarista, zpěvák, mystik a výtržník, který zhruba třicet let strávil v zahraničí, převážně v Mohavské poušti, ale také na jihu Francie. Na kontě má jedenáct alb a hrává zhruba osmdesát koncertů ročně. Koonda Holaa a Willie Waldman se poznali v roce 2019 při příležitosti vzpomínkového koncertu k úmrtí Stevea Mackaye.