V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.

  Aktuality

  • Rýmařovská padesátka

   Dne 7. září 2019 se přijďte zúčastnit a změřit své síly na Rýmařovskou padesátku. Tuto akci pořádá Klub českých turistů a SVČ Rýmařov a konání závodu umožnil podnik Lesy České republiky, s. p. a byl finančně podpořen městem Rýmařovem. Startovat budeme od SVČ Rýmařov od 6-10 hod. Cíl je taktéž u SVČ Rýmařov do 18 hod. Jsou připraveny pěší trasy 50 km (start v 6 hod., nejpozději v 7 hod.), 35 km, 25 km, 15 km a 5 km start od 6-9 hod. a cyklotrasy 50 km, 30 km, 23 km a 5 km (společný start v 9 hod. - cyklistická přilba povinná). Startovné: děti do 10 let zdarma, členové KČT, studenti a důchodci 30 Kč, ostatní účastníci 50 Kč. Děti do 15 let se mohou zúčastnit pouze za doprovodu dospělých. "...není to závod, ale prověrka osobní zdatnosti, fyzické připravenosti a pevné vůle."

    

    
  • Velká cena Indiana

   Ve dnech 2. - 3. srpna 2019 jste srdečně zváni do areálu kempu Indiana v Janovicích u Rýmařova na Velkou cenu Indiana. Jde o XXII. ročník soutěže v ovládání dlouhého biče, hod nožem a tomahawkem. Bude otevřená westernová show, juniorská cena Franka Elstnera, 4 mistrovství ČR v hodu nožem technikou No Spin a instinktivním hodu nožem. V pátek proběhne setkání soutěžících a návštěvníků, registrace, tréninky a workshopy, večer posezení u kytary a ohně, v 21 hod. divadelní inscenace Brodway v divadle La Skála a na závěr ohňová show skupiny Akáda - Meče Blesky. Sobota bude soutěžní den, kdy v 10 hod. se zahájí soutěže (bič, nůž, sekera), v 19 hod. pak slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen. Jsou připraveny ceny pro vítěze, medaile ad. V 21 hod. ohňová show skupiny In Flamenus z Brna, v 21:30 hod. show Indiana Jonese, v 22 hod. zapálení táboráku, posezení u kytary a taneční zábava s DJ u westernové školy. Po celé dny je připraven doprovodný program pro děti i dospělé - jízda na koni, trampolína, skákací hrad, dětské hřiště... Vstupné: dospělí 50 Kč, děti 30 Kč. Přihlásit se můžete telefonicky nebo elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 554211203, 608732948. Bližší informace www.euwestern.eu

    
  • Brodway

   Dne 2. srpna 2019 ve 21 hodin se můžete těšit na premiéru divadelního představení "Broadway" v Amfiteátru La Skála v Janovicích u Rýmařova. Jde o původní autorskou inscenaci. Vstupné 150,- Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v Informačním centru Rýmařov. Repríza tohoto představení se uskuteční 16. 8. 2019.

    
  • Tomski výjezd na kolečkových lyžích na Praděd

   Namažte svaly a přijďte s námi dne 3. srpna 2019 odstartovat závod na kolečkových lyžích až na vrchol naší hory Praděd. Prezentace v restauraci na Hvězdě od 8 hod., start je v 11:05 hod. z Hvězdy nad Karlovou Studánkou. Startovné se platí předem nebo na místě 300 Kč. Jako prémie Vás čeká Ovčárna, poukaz na nákup v XC sport v hodnotě 1.000 Kč. Závod je součástí seriálu EFISAN SKIROLL CLASSICS. Více informací na https://napraded.tomski.cz

    
  • Memoriál Jana Suka

   Sbor dobrovolných hasičů Rýmařov Vás zve dne 27. července 2019 od 10 hod. na 52. ročník hasičské soutěže Memoriál Jana Suka v zahradě Hedvy. Bude pro Vás připravena ukázka hasičské techniky. Po celý den zábavné hry pro děti, pěna, skákací hrad a nafukovací skluzavka. Večerní zábava začne v 18 hod. a bude hrát kapela DEON. Vstupné 50 Kč (od 17 hod.), děti do 15 let zdarma. Akce je pořádána za přispění města Rýmařova.

  regioncartmapaanketa_120x120Rodinne Jesenikyregtim_bannerovocne_stezky

  Rýmařovsko